Aktualności

Koło Nowoczesnej Gospodyni w Wójcicach też wyróżnione

Ilustracja do informacji: Koło Nowoczesnej Gospodyni w Wójcicach też wyróżnione
Nie tylko produkty spożywcze Koła Gospodyń Wiejskich w Maciejowicach ale też produkt spożywczy Koła Nowoczesnej Gospodyni w Wójcicach został wpisany na listę produktów lokalnych i otrzymał certyfikat nadany przez Stowarzyszenie Nyskie Księstwo Jezior i Gór. Chodzi o „Paschaliki Wielkanocne”. Tak więc mamy trzy lokalne produkty spożywcze z certyfikatami : „Maciejowicką grochówkę”, „Tarnopolskie gołąbki z kaszy gryczanej" i „Paschaliki Wielkanocne”.
Ale to nie wszystko. Certyfikat przyznano również Zamkowi Biskupiemu w Otmuchowie w kategorii produkt turystyczny oraz naszej imprezie regionalnej „Lato Kwiatów” w kategorii imprezy/wydarzenia. Łącznie podczas spotkania w Muzeum Powiatowym w Nysie wyróżniono 53 produkty. Pełna lista certyfikowanych „produktów lokalnych” dostępna jest na stronie internetowej Nyskiego Księstwa Jezior i Gór http://ksiestwo.nysa.pl/produkt-lokalny-lista-produktow/ .

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Logo: Biuletyn Informacji Publicznej
.
Baner: Otmuchów panoramaBaner: Łódki jezioro wiosnaBaner: Zamek nocBaner: Rynek wiosnaBaner: Park wiosnaBaner: JezioroBaner: SolariumBaner: ZamekBaner: Lato kwiatów
Imieniny: Augustyna i Jaromira ...

Urząd Miejski

ul. Zamkowa 6, 48-385 Otmuchów

tel./fax. 77 431 50 16, tel. 77 431 50 17 umig@otmuchow.pl

Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda