Aktualności

Rok wolontariatu

Ilustracja do informacji: Rok wolontariatu
Rok szkolny 2016/2017 został ogłoszony przez Minister Edukacji Narodowej” Rokiem Wolontariatu”.Uczniowie Szkoły Podstawowej w Mesznie w minionym tygodniu – Tygodniu PCK -  mieli przyjemność gościć w naszej placówce panią Stanisławę Kosmal, która jest niewątpliwie jedną z największych wolontariuszek w naszej gminie. Wiele działań PCK  kierowanych jest do dzieci i młodzieży. Organizowane są liczne kampanie i realizowane programy edukacyjne. Z grup wolontariuszy działających w szkołach podstawowych tworzą się wolontariusze działający na wyższym szczeblu. Uczniowie mieli okazję zobaczyć liczne nagrody, które otrzymała pani Stanisława Kosmal za swoją działalność w PCK. Najcenniejsza, z której jest najbardziej dumna działaczka, to Kryształowe Serce.
Uczniowie byli usatysfakcjonowani faktem, że pani Stanisława Kosmal, która przez wiele lat była dyrektorem szkoły w Mesznie, a także działaczką Związku Harcerstwa Polskiego, znalazła chwilę czasu, aby pokazać młodzieży, ile radości i satysfakcji  niesie praca na rzecz innych.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

6Galeria zdjęć: Rok wolontariatu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Logo: Biuletyn Informacji Publicznej
.
Baner: Otmuchów panoramaBaner: Łódki jezioro wiosnaBaner: Zamek nocBaner: Rynek wiosnaBaner: Park wiosnaBaner: JezioroBaner: SolariumBaner: ZamekBaner: Lato kwiatów
Imieniny: Augustyna i Jaromira ...

Urząd Miejski

ul. Zamkowa 6, 48-385 Otmuchów

tel./fax. 77 431 50 16, tel. 77 431 50 17 umig@otmuchow.pl

Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda