Aktualności

O!strzegator. Ponownie prosimy o opinie!!!

Ilustracja do informacji: O!strzegator. Ponownie prosimy o opinie!!!
Informujemy, że Urząd Miejski w Otmuchowie jest w trakcie testów aplikacji na smartfony do wysyłania mieszkańcom komunikatów o ostrzeżeniach pogodowych, informacji o miejscowych zagrożeniach i ważnych wydarzeniach.
Wykorzystując wymienioną aplikację Urząd Miejski w Otmuchowie będzie wysyłał komunikaty dla terenu całej Gminy Otmuchów.
Aplikacja wykorzystuje mechanizmy geolokalizacji tzn. że dostajemy komunikaty, obejmujące lokalizacje, które sobie zdefiniujemy. Można również określić kategorie komunikatów, które chcemy otrzymywać i dostosować aplikację do swoich potrzeb.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Otmuchów do zainstalowania aplikacji O!strzegator.
Aplikacja jest dostępna w Google Play pod nazwą Ostrzegator.
Pierwsze kroki jakie powinniśmy zrobić po zainstalowaniu aplikacji, to określenie lokalizacji oraz kategorii komunikatów. Zachęcamy do zaznaczenia wszystkich kategorii komunikatów, a jako minimum sugerujemy kategorie „Ostrzeżenia hydrologiczne”, „Ostrzeżenia meteorologiczne” oraz „Komunikaty”.
Korzystanie z aplikacji nie wymaga aktywacji, zakładania konta, podawania danych osobowych oraz numeru telefonu. Działa od razu po zainstalowaniu! Aplikacja Ostrzegator nie przesyła i nie gromadzi żadnych danych osobowych takich jak numer telefonu, lokalizacja Twoja i miejsc, które Cię interesują, lista kontaktów itp. Jest bezpłatna i nie przesyła żadnych reklam.
 
Czekamy na wszelkie opinie na temat aplikacji.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • 15-03-2017
Logo: Biuletyn Informacji Publicznej
.
Baner: Otmuchów panoramaBaner: Łódki jezioro wiosnaBaner: Zamek nocBaner: Rynek wiosnaBaner: Park wiosnaBaner: JezioroBaner: SolariumBaner: ZamekBaner: Lato kwiatów