Rusza konkurs Nasz Zabytek.jpeg

Fundacja Most the Most rusza z kolejną edycją konkursu „Nasz Zabytek”, tym razem skierowaną do mieszkańców województw śląskiego, opolskiego, małopolskiego i mazowieckiego.
 
Konkurs jest dla wszystkich, którzy chcą pozytywnie wpłynąć na swoje otoczenie, poprzez przywrócenie świetności zabytkowym obiektom ze swojej okolicy. Zwycięski obiekt otrzyma dofinansowanie do 1 000 000 PLN z przeznaczeniem na rewaloryzację i dostosowanie do wybranej funkcji społecznej.
 
W konkursie może wziąć udział każdy, kto chce zrobić coś dobrego dla swojej społeczności i regionu. To Państwo jako mieszkańcy zdecydujecie, który obiekt zyska szansę na nowe życie.
Aby zgłosić obiekt do konkursu, prosimy o:

  1. Wybranie zabytku nieruchomego wpisanego do rejestru zabytków, wojewódzkiej lub gminnej ewidencji zabytków.
  2. Sprawdzenie czy zabytek jest własnością publiczną (należącą np. do jednostek samorządu terytorialnego, Skarbu Państwa).
  3. Opcjonalnie, dodanie zdjęcia zabytku – jest to dodatkowym atutem.
  4. Wypełnienie i przesłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/. Możliwe jest także zgłoszenie telefoniczne pod numerami: + 48 22 47 55 111 lub +48 517 884 088.

Zachęcamy do aktywnego udziału w konkursie oraz zaproszenia do niego Państwa znajomych i przyjaciół. Razem dbajmy o nasze wspólne dziedzictwo kulturowe!
 
Informujemy, że termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 października 2023 roku.
 
Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie: https://mostthemost.pl/nasz-zabytek/ oraz pod wskazanymi wcześniej numerami telefonów.


Data publikacji:
 02-10-2023 18:46

Przewiń do góry