Kandydat do Sejmu

15 października odbędą się wybory parlamentarne.
 
W związku z powyższym, kandydaci poszczególnych partii odwiedzają nasz region, aby rozmawiać o potrzebach lokalnej społeczności oraz otrzymać ewentualne wsparcie w nadchodzących wyborach.
 
6 października, do Otmuchowa zawitał były Minister Obrony Narodowej Tomasz Siemoniak. Numer 1 do Sejmu na liście Koalicji Obywatelskiej spotkał się z mieszkańcami naszego miasta, aby poznać ich zdanie na temat programu, który chciałby realizować.
 
Kandydat odwiedził również Burmistrza Miasta i Gminy Otmuchów. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Rozmawiano m.in. o roli samorządów w kraju. Nie zabrakło krótkiego spaceru, podczas którego burmistrz sygnalizował o potrzebach gminy.
 
Kampania jest już na "ostaniej prostej”. Mamy nadzieję, że zainteresowanie naszym regionem nie zgaśnie tuż po wyborach i niezależnie od wyniku, posłowie i senatorowie, którzy obejmą stanowiska, będą chętnie współpracować z władzami Gminy.
 
Przy okazji tego materiału, chcemy Państwu przypomnieć jak ważne są wybory. To na kogo zagłosujemy, zależne jest w dużej mierze od naszych poglądów lub programów poszczególnych partii. Najważniejsze, aby nie zmarnować swojego głosu i 15 października zadecydować o przyszłości w jakiej chcemy żyć!
 

Idźmy na wybory!

 

Link do całej fotogalerii:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=823607299770124&set=pcb.823608696436651


Data publikacji:
 08-10-2023 20:19

Przewiń do góry